آخرین وضعیت عیسی آل کثیر و خط حمله پرسپولیس!

طی سال های 1357 تا 1360 پرسپولیس نیز دچار رکود شد. این بازی به دلیل خاستگاههای سیاسی و اجتماعی متفاوت دو تیم از ابعاد غیر ورزشی نیز حساس و مهم بود. اما انحلال چند تیم در این زمان باعث گردید تا به جای مسابقات لیگ یکسری مسابقات رده بندی در سطح باشگاه های پایتخت برگزار شود.

آنها در مسابقات قهرمانی آسیا (مسابقاتی که میان تیمهای ایرانی برای شرکت در جام باشگاههای آسیا برگزار شد) نیز قهرمان شدند و به عنوان نخستین نماینده ایران به جام باشگاههای آسیا رفتند و عازم بانکوک تایلند شدند. با پیروزی انقلاب اسلامی این باشگاه نیز همچون بسیاری از نهادهای دیگر دچار تغییرات گسترده شد.

سرمربی گلگهر سیرجان با بیان اینکه همه ایران دیدند گل پرسپولیس هند بود گفت: این چندمین بازی است که مقابل پرسپولیس از داوری ضربه میخوریم. در سال 1348 کارخانه ایران ناسیونال با مدیریت خیامی که خود از طرفداران تیم شاهین بود درصدد تشکیل تیمی قدرتمند برای حضور در رده اول مسابقات و تبلیغ محصولات این شرکت (از جمله خودرو پیکان) برآمد. مهم ترین اتفاق این سال، در گذشت هادی نوروزی بود. طرفداران این تیم از این قهرمانی به عنوان پوکر قهرمانی یاد کردند.

9 مهر 1394 بر اثر ایست قلبی، کاپیتان پرسپولیس در گذشت تا پس از آن در دقیقه 24 هر بازی، هواداران یاد 24 ابدی پرسپولیس را گرامی بدارند. به گزارش شفقنا ورزشی، باوجود آنکه حامد پاکدل در دو دیدار اخیر پرسپولیس خوش درخشیده است اما همچنان هواداران پرسپولیس نگران وضعیت خط حمله خود هستند. این روزها نحوه ارزشگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به موضوعی داغتر از کری خوانی هواداران دو تیم تبدیل شده است. این باشگاه یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهمترین بازی باشگاهی در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید