آموزش گام به گام خرید ارز دیجیتال برای تازه واردها – خانه سرمایه

یک بلاک در اصل شامل مجموعهای از تراکنشها – که در این لحظه شامل تراکنشهای تأیید نشده است – بهعلاوهی برخی اطلاعات اضافی دیگر مانند امضای دیجیتال، زمانسنج و غیره میشود. مطمئنا نیاز به توضیح جداگانه ای ندارد که صرافی ارزهای دیجیتال، علاوه بر خرید و نقد کردن رمزارزهای متقاضیان، میتواند در زمینه فروش هر نوع رمزارز به افرادی که خواهان این نوع ارزها هستند نیز اقدامات متنوعی را انجام دهد. یک شرکت به این منظور که بتواند عرضه اولیه سکه داشته باشد، باید مقاله ای در خصوص با اهداف و نحوه عملکرد پروژه ثبت و منتشر نماید.

مرحله ۱: یک کاربر از طریق کریپتوکارنسیهای موجود در کیف پول خود تراکنشی را انجام میدهد و سعی میکند تا ارز دیجیتال یا توکن مدنظر خود را به شخص دیگری ارسال کند. ارزهای دیجیتال علاوه بر اینکه میتوانند همانند پول معمولی در چارت مورد استفاده قرار گیرند، میتوانند نشاندهنده ارزشهای دیگری نیز باشند. معاملات تأیید نشده، معمولاً در یک استخر بزرگ جمعآوری نمیشوند، بلکه بیشتر آنها در استخرهای طبقه بندی شده کوچک قرار میگیرند. در این روش میتوانیم در یک بستر کاملا قانونی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازیم. در این شیوه فرد با خرید ارز در قیمت پایین و فروش آن در قیمتی بالاتر به سود میرسد.

بسته به عوامل مختلفی – مثلا اینکه کدام ارز دیجیتال را استخراج میکنید یا سرعت کامپیوتر و هزینه برق در منطقهتان چگونه است – ممکن است درنهایت هزینهای که میکنید بیشتر از سود انجام این کار باشد. در وحله اول باید بدانید که انجام احراز هویت از آن جهت اهمیت دارد که به امنیت پلتفرم کمک می کند.امنیت به این دلیل که اگر مشکلی پیش آمد صرافی یا پلتفرم واسط بتواند با ارائه مشخصات هویتی کاربر به مراجع قضایی از خود رفع اتهام کند.مشکلاتی که ممکن است برای صرافی های آنلاین ایجاد شود این است که بعضی افراد با سرقت کردن اطلاهات هویتی افراد دیگر ارزدیجیتال یا بیت کوین خریداری می کنند و به این طریق پولشویی می کنند.همانطور که می دانید پولشویی جرم بسیار سنگینی است .و صرافی اگر اطلاعات هویتی کاربر را نداشته باشد از سوی دادگاه مجرم تلقی می شود.ممکن است برای برخی افراد این سوال ایجاد شود که چه تضمینی هست که از مدارک شناسایی و هویتی ما سواستفاده نشود ؟

به همین دلیل توضیح آن را به صورت کامل برای شما تشریح نمودیم. کار ارز دیجیتال به صورت مستقیم به نحوه عملکرد این دو مفهوم انتزاعی در اینترنت بر میگردد. این استخر، مجموعهای از معاملات تأیید نشده در شبکه است که در انتظار پردازش هستند. بنابراین در نهایت این شما هستید که بعد از مشخص شدن پوزیشن خود می توانید برای خرید بیت کوین در بهترین زمان اقدام کنید.البته تیم زوم ارز در مقاله بهترین زمان خرید بیت کوین در 2020 این موضوع را کاملا مورد بررسی قرار داده است. به عنوان مثال، کاربران ایرانی قادر به استفاده از صرافی بایننس برای انجام معاملات خود نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید