ادامه تلاش برای سربازان؛ استقلال دستبردار نیست! :: ورزش سه

نتیجه دربی پرسپولیس – استقلال

تیم های فوتبال استقلال تهران و فجر سپاسی شیراز در رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند ، که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم استقلال به پایان رسید . نوذر رودنیل: در ابتدا زاویه تلویزیونی تصویر را به خوبی نشان نداد ولی با ویدیو های منتشر شده مشخص شد روزبه چشمی روی مدافع فجر خطا کرده است اما چون محوطه جریمه فجر شلوغ بود، داور خطا را تشخیص نداد و این خطا هم منجر به گل استقلال شد؛ بنابراین داور باید پیش از به ثمر رسیدن گل، خطای چشمی را اعلام میکرد.

رئیس کل دادگستری گلستان با بیان اینکه وکلا به شرافت قضاوت قسم می خورند نه برای حفظ منافع موکلشان، گفت: باید با زبان قانون منطق حرف بزنیم نه با زبان فریاد کسی که به زبان قانون تسط ندارد به فریاد متوسل می شود. استقلالیها معتقدند مرادمند با تاییدیه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ جزو بازیکنان در سطح ملی محسوب میشود و با توجه به ثبت نامش در لیست بازیکنانی که در مقدماتی جام جهانی امکان حضور دارند، میتواند طبق قوانین موجود تا 30 سالگی خدمت سربازیاش را به تعویق بیندازد که بر این اساس او 2 سال دیگر برای رفتن به سربازی زمان دارد.

بی تردید غلامی نیز که قبل از مصدومیت یکی از مهره های مورد اعتماد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی بود، حالا انگیزه زیادی دارد تا ماه های باقیمانده تا جام جهانی با درخشش در ترکیب استقلال بار دیگر به تیم ملی دعوت شود و بتواند پیراهن ایران را برتن کند. در حقیقت با تداوم نتایج پرفراز و نشیب سپاهان، حالا دیگر خیلیها حدس میزنند قهرمان لیگ امسال یا پرسپولیس است، یا استقلال.

با این حال حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا بدترین خبر ممکن برای کادر مدیریتی آجورلو بود. مالکان باشگاه یکی از مواردی که ممکن است برای افراد زیادی جالب توجه باشد مالک ابتدایی باشگاه استقلال است. القاب باشگاه استقلال باشگاه استقلال در طول سالهای فعالیت خود هواداران زیادی داشته است، از هوادارانی که سلامتی خود را در این راه به خطر انداختند و چه هوادارانی که کمی ملایم تر نتایج این تیم را دنبال میکردهاند. اخبار باشگاه استقلال را میتوانیددر این تارنمای خیری مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید