ادامه تلاش برای سربازان؛ استقلال دستبردار نیست! :: ورزش سه

مسئولان باشگاه استقلال که شب گذشته نیز بیانیهای را در این خصوص صادر کردند، همچنان اعتقاد دارند خواستهشان درباره هر دو بازیکن قانونی و امکان پذیر است. هر چند اعمال آوانتاژ در چنین شرایطی توصیه نمیشود. هر چند اعمال آوانتاژ در چنین شرایطی توصیه نمیشود. ابراهیم میرزابیگی: آقای چشمی پیش از گل در محوطه جریمه یک فن کشتی روی بازیکن فجرسپاسی اجرا میکند و اول با زانوها و بعد هم با دست بازیکن را هل میدهد و او را سرنگون میکند.

سرپرست تیم استقلال بعد از بازی برابر فجر گفت: رفتن ۲ بازیکن استقلال به خدمت مقدس سربازی به برخی ها ارتباط ندارد اما خودشان را دخیل کرده و اظهاراتی می کنند که در حیطه آنها نیست. در تیم ما کار انفرادی وجود ندارد و همه چیز گروهی است. استقلال همچنین با ۸ قهرمانی در بالاترین دسته فوتبال ایران، لیگ منطقهای ایران یک بار، جام تخت جمشید یک بار، لیگ قدس یک بار، جام آزادگان ۲ بار و لیگ برتر ۳ بار، دومین تیم پرافتخار در لیگ ایران و با 7 قهرمانی و ۳ نایب قهرمانی، پرافتخارترین تیم در جام حذفی ایران است.

در نیمه دوم این دهه نیز استقلال یک بار دیگر و این بار در مقابل تیم ژاپنی جوبیلو ایواتا در بازی فینال مغلوب شد و برای دومین بار به مقام نایب قهرمانی جام باشگاههای آسیا رسید. ادم تو یه بازی چهل تا گل بخوره اما چهار بار پشت سرهم سوراخ نشه. در این زمینه وعده داده شده که به طور جدی فرایند واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی به زودی آغاز خواهد شد، اما فعلاً مالکیت این دو باشگاه از وزارت ورزش خارج شده و هر کدام مالکیتی جداگانه پیدا کردهاند تا بتوانند رضایت کنفدراسیون فوتبال آسیا را جلب کنند.

سیاست کاری مجموعه موبایل استقلال در راستای بهترین خدمات رسانی به مشتریان ارجمند با توجه به نازلترین قیمت وبهترین کیفیت با دو تیم مجرب در قسمت فروش و خدمات پس از فروش در خدمت شما بزرگواران میباشند. در راستای بحث ارسال دفاعیات استقلال و پرسپولیس به AFC در خصوص مجوز حرفهای، مالک جدید دو باشگاه مشخص و به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید