جدیدترین ارز دیجیتال

شما بعد از خرید رمز ارز بیت کوین می توانید به دو طریق در آن سرمایه گذاری کنید.البته سرمایه گذاری در بیت کوین صرفا مبنی بر سود نیست . حال اگر به حوزه رمزارزها علاقهمند شدید و خواستید از سرمایهگذاری در این رمزارزها سود بدست آورید، برای شروع کار ابتدا باید رمزارز مدنظر خود را بخرید.

اگر دولت یک CBDC را ایجاد کند، میتواند پرداختهایی مانند بازپرداخت مالیات، کمک هزینه کودک و کوپن غذا را فوراً برای مردم بفرستد. در نظر داشته باشید که هیچ چیزی در این زمینه قطعی نیست و آنچه خواهید خواند یک تحلیل بر اساس مستندات قبلی است. اما بر اساس تجربه میتوان زمانیهایی را برای این خرید در نظر گرفت که با هم به مرور آنها میپردازیم. البته باید اشاره داشت که کفایت چنین مجوزهایی برای فعالیت صرافی ارز دیجیتال از نظر قضایی آزمایش نشده است.

اگر دارایی شما در داخل صرافی نگهداری میشود در این صورت فروش ارز دیجیتال به راحتی با انتخاب ارز مورد نظر و با استفاده از گزینه فروش (Sell) انجام میشود. به غیر از تتر، ارزهای دیجیتال باثبات دیگری با پشتوانه دلار آمریکا به بازار عرضه شدهاند، اما USDT قدرتمندترین ارز دیجیتال با ثبات است که در زمان نگارش این مقاله بازاری به ارزش بیش از 8 میلیارد دلار دارد که پس از بیتکوین، اتریوم و ریپل (XRP) چهارمین رمزارز محبوب کاربران است.

نکته مهم دیگری که باید دقت کنید این است که صرافیهای خارجی به دلیل تحریمها اجازه فعالیت به کاربران ساکن ایران را نمیدهند، بنابراین خطر مسدود شدن حساب وجود دارد. مخصوصا برای ما ایرانی ها به دلیل تحریم های اقتصادی که برایمان وجود دارد، فعالیت در این صرافی ها همواره با محدودیت ها و دشواری های فراوانی همراه است.

دیدگاهتان را بنویسید