استقلال – Esteghlal FC (اخبار، بازیها، خلاصه بازیها، برترین بازیکنان ، نقل و انتقالات)

به گزارش “ورزش سه”، با وجود اعلام روز گذشته سازمان نظام وظیفه مبنی بر پایان مدت معافیت موقت سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند و اینکه دو بازیکن مذکور باید سریعا به خدمت سربازی اعزام شوند، اما باشگاه استقلال همچنان پیگیر رفع این مشکل است. به گزارش “ورزش سه”، در روزهایی که ماجرای سرباز شدن سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند شوک بدی را به استقلال وارد کرده، یک اتفاق ویژه کادرفنی و هواداران را به آینده امیدوار کرده است. این موضوع نگرانی هایی رابرای کادرفنی و بازیکنان استقلال ایجاد کرده و دست فرهاد مجیدی را در خط دفاعی خالی کرده است.

ابراهیم میرزابیگی: آقای چشمی پیش از گل در محوطه جریمه یک فن کشتی روی بازیکن فجرسپاسی اجرا میکند و اول با زانوها و بعد هم با دست بازیکن را هل میدهد و او را سرنگون میکند. قلعه نویی پس از دو قهرمانی در سپاهان و یک نایب قهرمانی در تراکتور، راهی استقلال شد و باز هم توانست با این تیم قهرمانی لیگ دوازدهم را کسب کند. با توجه به اختلافات درونی باشگاه در دهه 30، این باشگاه چندین فصل در مسابقات باشگاه های تهران شرکت نکرد. در روزهای عدم برگزاری لیگ سراسری، در نیمه نخست دهه شصت، استقلال دو بار در سالهای 1362 و 1364 جام باشگاههای تهران را فتح کرد که قهرمانی این تیم در فصل 62 نخستین قهرمانیاش با نام نوین استقلال بود.

از انحلال تاج جلوگیری و در تاریخ بیستم فروردین 1358 نام استقلال برای این باشگاه برگزیده شد. اين باشگاه كم كم فعاليت در ساير رشته ها را نيز آغاز كردند و اولين تيم فوتبال اين باشگاه را تأسيس كردند. او در مورد بازی بعدی مقابل استقلال و همچنین اخراجش در بازی با پرسپولیس گفت: استقلال صدر جدول است و نوزده هفته است که نباخته و کار ما خیلی سخت است اما تمام تلاشمان را میکنیم تا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم. از 26 تیر 1385 که قلعه نویی از این تیم جدا شد تا 28 اردیبهشت 1387 که دوباره به این تیم بازگشت، استقلال خالی از افتخار بود.

داناییفر این بار به مدت سیزده سال بیوقفه مربیگری تاج را بر عهده داشت تا صاحب رکورد طولانیترین دوران مربیگری در پیشینه این تیم شود. عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی گفت: مکتب شهید سلیمانی شگفتانگیز بود زیرا توانست ساختاری از سبک زندگی بدیع در عصر ما ایجاد کند تا به اهداف معنوی برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید