نتیجه بازی دربی استقلال پرسپولیس + فیلم خلاصه بازی

الان کولی و پسر شفر مربیان استقلال هستند. برد شفر ارزشی نداره یعنی پرسپولیس خوب بازی نکرد . اینکه استقلال میتونه مدعی قهرمانی باشه با توجه به ستارگان بسیاری که داره دور از ذهن نیست البته اگه شفر بتونه تیم رو سریع روبراه کنه.ولی فراموش نکنیم منصوریان فصل گذشته تیمی که اسم خیلی از بازیکنان جوانش رو تا حالا نشنیده بودیم نایب قهرمان لیگ کرد.

البته باید دید این مالکیت حقیقی است و وزارت اقتصاد حق عزل و نصب در این باشگاه را دارد یا اینکه این اتفاق تنها برای جلب رضایت AFC صورت گرفته است. اتفاقاتی که در تمرین استقلال رخ داد و منجر به اخراج موقت وریا غفوری از استقلال شد، از مهمترین سوژه های این روزهای فوتبال ایران است. در این زمینه وعده داده شده که به طور جدی فرایند واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی به زودی آغاز خواهد شد، اما فعلاً مالکیت این دو باشگاه از وزارت ورزش خارج شده و هر کدام مالکیتی جداگانه پیدا کردهاند تا بتوانند رضایت کنفدراسیون فوتبال آسیا را جلب کنند.

در این میان مهمترین اتفاق مالکیت مشترک دو باشگاه است. براي انتخاب دو تيم ديگر يك دوره مسابقات هشت جانبه برگزار شد که در پايان اين دوره از بازيها كه در زمستان 71 انجام شد؛ دو تيم سايپا و كشاورز به همراه پرسپوليس و پاس كه حضورشان از قبل قطعي شده بود جواز حضور در ليگ سال 72 را گرفتند و استقلال كه در جمع هشت تيم با پنج تساوي و دو باخت در مكان هفتم قرار گرفته بود مجبور بود بين حضور در جام باشگاههاي تهران و ليگ دسته سوم يكي را انتخاب كند كه اوليايي مديرعامل وقت استقلال حضور در دسته سوم را انتخاب كرد.در بهار 73 مسابقاتي هفت جانبه تحت عنوان جام برتر باشگاههاي تهران برگزار شد كه در پايان اين بازيها استقلال با كسب عنوان قهرماني مجددا راهي دسته اول شد.

اس. اس سرور نشون دادي قهرماني تو خونته باجونو دل دوستت دارم. ادم تو یه بازی چهل تا گل بخوره اما چهار بار پشت سرهم سوراخ نشه. من از دستوراتی که سرمربی به ما میگوید تا در زمین پیاده کنیم پیروی کردم و توانستم موثر بازی کنم. با سلام سید مهدی موسوی هستم مدیر مجموعه موبایل استقلال.ما با بیش از 15 سال سابقه کاری در حیطه فروش گوشی های روز دنیا و تعمیرات در خدمت شما مشتریان گرامی هستیم. سیاست کاری مجموعه موبایل استقلال در راستای بهترین خدمات رسانی به مشتریان ارجمند با توجه به نازلترین قیمت وبهترین کیفیت با دو تیم مجرب در قسمت فروش و خدمات پس از فروش در خدمت شما بزرگواران میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید