ساعت و تاریخ بازی پرسپولیس و در سوپرجام 1401

به گزارش “ورزش سه”، اگر چه رامین آخرین بازیکن اضافه شده به اردوی پرسپولیس بوده اما آمادگی بالایش گلمحمدی را مجاب کرد در دو بازی اخیر او را بهطور کامل بازی دهد. علی عبدو به بازیکنان تیم شاهین برای ادامه فعالیت پیشنهاد داد به تیم او بپیوندند. پرسپولیس بهار خود را در آغازین روزهای سال 1347 با مربیگری دهداری (کاپیتان پیشین شاهین) و سرپرستی دکتر برومند آغاز کرد. از سرپرست فدراسیون فوتبال نیز انتظار داریم به همراه تیم مدیریتی خود تمام این اتفاقات را رصد کند تا حقی از تیمی ضایع نشود.

این باشگاه یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهمترین بازی باشگاهی در ایران است. باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران باشگاه فوتبالی ایرانی است که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیادگذاری شده و از باشگاههای زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران است. فوتبالتهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمها با شناخت خوبی نسبت به پرسپولیس به میدان میروند و به خوبی بازیکنان را آنالیز میکنند و در مجموع همه رقبا شناخت خوبی از… سرمربی گلگهر سیرجان با بیان اینکه همه ایران دیدند گل پرسپولیس هند بود گفت: این چندمین بازی است که مقابل پرسپولیس از داوری ضربه میخوریم.

یحیی گل محمدی درباره آخرین وضعیت خط حمله تیمش گفت: من درباره این مساله صحبت کردم. در سال 1365 امتیاز باشگاه پرسپولیس به بنیاد مستضعفان و جانبازان واگذار شد و زمانی که نام دیگر باشگاه بزرگ پایتخت به استقلال تغییر کرد، مسئولان این نهاد، نام آزادی را هم برای این باشگاه در نظر گرفتند. این باشگاه از زمان تاسیس تا زمان انقلاب به طور خصوصی اداره می شد و زیر مجموعه شرکتی به نام CRC (سی آر سی) بود.

پیکان نیز تا پیش از آن، تیم فوتبال نه چندان قدرتمندی داشت که بازیکن سرشناس آن علی پروین بود. همچنین طبق گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس بهعنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا شناخته شدهاست و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبههای بعدی قرار دارند. برخلاف اینکه برخی تیمها از بحث داوری منفعت بردهاند و نمونه بارز آن هم دیروز رقم خورد اما تیم ما طبق آمار، اسناد موجود و نظر کارشناسان از ابتدای فصل تاکنون بارها در این مورد ضربه خورده است. برای ما جای تعجب دارد و مایه تاسف است که این افراد به خودشان اجازه میدهند به راحتی با اسم بردن از بازیکنان ما در امور تیم پرسپولیس دخالت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید