اموزش تريد كردن ارز ديجيتال

صرافی بیتستان یکی از صرافی های معتبر ایرانی می باشد که تریدر ها می توانند از طریق آن به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند. در صورتی که فعالیت یکی از کاربران مخرب شناخته شود در این صورت بخش از داراییهای قفل شده او توسط شبکه به عنوان جریمه برداشته میشود. در حال حاضر تعداد زیادی از صرافی ایرانی در حال فعالیت می باشند که توصیه می شود قبل از خرید و فروش از طریق آنها، تحقیق کنید و معتبرترین آنها را انتخاب نمایید لازم به ذکر است که انجام مراحل احراز هویت در تمامی صرافی های آنلاین ایرانی و خارجی الزامیست.

اگر بهتازگی با بازار ارزهای دیجیتال آشنا شده باشید، احتمالاً تا اینجای مقاله به این سؤال فکر کردهاید که چگونه میتوانید در یک صرافی ارز دیجیتال ثبتنام و فعالیت کنید. پس از رسیدن ارزش ارز موجود در کیفپول شما به میزان مورد نظر، میتوانید با تبدیل آن به ریال یا ارزهای دیجیتال دیگر، به سودآوری برسید.

به تازه واردها و مبتدی ها می باشد، به زبان ساده می گوییم، کاربران از طریق صرافی های آنلاین بین المللی و یا صرافی های آنلاین معتبر ایرانی با پشت سر گذاشتن سه مرحله (ثبت نام، احراز هویت، شارژ کیف پول ارز دیجیتال،) میتوانند خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال را آغاز کنند.

خب دوستان تا به این بخش از مقاله با خرید و فروش ارز دیجیتال از طریق صرافی های معتبر ایرانی آشنا شدید، اما برخی از صرافی های ارز دیجیتال بین المللی نیز وجود دارند که امکان معامله اکثر رمزارز ها در آنها وجود دارد. احراز هویت کاربران در حال حاضر در این صرافی اجباری نیست اما در بخش قوانین این صرافی آمده است که کاربران ایرانی به دلیل تحریمها نمیتوانند به صورت قانونی از آن استفاده کنند. تا پیش از آن که صرافی بایننس احراز هویت کاربران را اجباری کند، شاید انتخاب درصد بالایی از کاربران بود. قبل از تعریف و توضیح صرافی ارز دیجیتال (رمزارز) خوب است که با معادل انگلیسی آن آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید