بهترین صرافی ارز دیجیتال کدام است؟

مزایا: همانطور که پیشتر هم گفتیم در کنار صرافیهای ارز دیجیتال متمرکز، صرافیهای ارز دیجیتال غیرمتمرکز نیز فعالیت میکنند. اگر به دنبال یکی از بهترین صرافیهای غیر متمرکز هستید، یونی سواپ گزینه مناسبی است. چین، ماینرهای بیت کوین را غیر مجاز اعلام کرده است و حسابهای بانکی را مسدود میکند. خطر هک شدن: صرافی های متمرکز توسط شرکت هایی اداره می شوند که مسئولیت نگهداری مشتریان خود را دارند. هزینههای معامله: برخلاف معاملات نظیر به نظیر، صرافی های متمرکز معمولاً هزینههای معامله بالایی را برای خدمات خود دریافت میکنند که این امر میتواند به ویژه هنگام معاملات در مقادیر بالا، زیاد باشد و مقرون بهصرفه به نظر نیاید.

کیف پول رسمی خود را با نام تراست ولت توسعه داده است. چهارمین نوع تحلیل با نام تحلیل آنچین، مخصوص ارزهای دیجیتال است. با گسترش روزافزون کاربرد این ارزها در کارهای روزمره و نیز صنایع مختلف انتظار میرود تقاضا برای ارزهای دیجیتال و بهخصوص بیتکوین و اتریوم که سرآمد این حوزه هستند در سال جاری افزایش قابلتوجهی داشته باشد و این عوامل در نهایت به افزایش چشمگیر قیمت این داراییهای دیجیتال منجر گردد.

از سال 2016، چندین صرافی ارز دیجیتال در اتحادیه اروپا تحت دستورالعمل خدمات پرداخت اتحادیه اروپا و دستورالعمل پول الکترونیکی اتحادیه اروپا مجوز دریافت کردند. این یک تفاوت کلیدی در مقایسه با سایر اشکال پرداخت الکترونیکی امروزی مانند انتقال ACH یا PayPal میباشد. جالب است بدانید ساتوشی ناکاموتوهنگام طراحی بیتکوین فقط بیست و یک میلیون واحد از بیتکوین را ساخته است تا میشود در طول زمان ارزشش بهعنوان یک دارایی نایاب افزایش یابد. در این بخش از مقاله میخواهیم بهترین صرافیهای ارز دیجیتال خارجی و ایرانی را بررسی کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

با توجه به اینکه همه کاره این ارزها شرکت سازنده است، هر لحظه امکان تولید توکن جدید و کاهش قیمت آنها وجود دارد. در هاوینگ پاداش ماینرها برای اضافهکردن یک بیتکوین به بلاکچین نصف میشود و این کاهش باعث نصف شدن تولید بیتکوین های جدید میشود. پس از الزامی شدن احراز هویت، کاربران ایرانی به دلیل تحریمهای بینالمللی دیگر نتوانستند از آن استفاده کنند. صرافی های بزرگ معمولاً میلیاردها دلار بیت کوین را در خود جای میدهند و این باعث میشود که همیشه خطر هک شدن و مورد طمع واقع شدن توسط هکرها برای آنان وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید