سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را از کجا شروع کنم ؟

این ارائه به ماینرها کمک میکند تا در ازای پرسشهایشان در مورد وظایف اپراتور استخر، به پاسخی عادلانه برسند. بهعنوان مثال چگونه یک ماینر متوجه میشود، نرخ هشی که در این سطح از استخر اعلام شده عادلانه است؟ در الگوریتم اجماع، ورودی تابع هش شامل اطلاعات تراکنشها و هش بلاک قبلی و تعدادی اطلاعات مشخص دیگر است. در حال حاضر، بازارهای بیت کوین و اتریوم، رشد قابل توجهی داشته و نهنگها نیز به همین دلیل در این دو بازار حضور دارند. از طرف دیگر احتمال رسیدن به تابع هش هر بلاک یا تراکنش نیز تقریباً نیاز به بیش از ۱۰۰ سال زمان دارد.

آیا اندازه استخرهای استخراج اهمیت دارد؟ آیا این استخر در برابر حملات DDoS که با افزایش فعالیتهای استخر متداول شدهاند، آسیبپذیر است؟ انجام این وظایف برای اطمینان از شفافیت و قابلیت اعتماد بین اعضای ماینینگ مورد نیاز است. استخرهای ماینینگ تدابیر مختلفی را به کار میگیرند. قبل از پیوستن به یک استخر استخراج، یک ماینر باید به یکنواختی در وظایف هش که بدون توجه به قدرت ماینینگ دستگاه شرکت کننده توسط سرور استخر، اختصاص داده میشود توجه داشته باشد. اگر در حوزه ارز دیجیتال فعالیت میکنید، نیاز به یک صرافی ارز دیجیتال معتبر دارید.

کیف پول «تراستولت» و صرافی «بایننس» از جمله ابزارهای مناسب برای استیکینگ ارزهای دیجیتالی مانند «ATOM»، «BNB» و «LUNA» هستند. در کنار استخرهایی که مبلغی جزئی از شرکتکنندگان برای استفاده از خدمات استخر استخراج ارز دیجیتال دریافت میکنند، استخرهایی وجود دارند که به هیچ وجه هزینهای ندارند. برخی از استخرهایی که هیچگونه هزینهای ندارند ممکن است فقط برای مدتزمان محدودی خدمات خود را به شما ارائه دهند و بعد از آن بهصورت شارژ هزینه دریافت کنند. در مقدمه و پیشتر اشاره شد که خرید رمز ارزها و کسب اطلاعات مختلف در خصوص آنها، امروزه افراد را با چالشهای متنوعی روبرو ساخته است.

در این روش هم میتوان از ابزار تحلیل تکنیکال استفاده کرد و هم تحلیل فاندامنتال به کمک تریدر خواهد آمد. یکی دیگر از نکات مهمی که باید قبل از پیوستن به یک استخر استخراج در نظر بگیرید، ارزیابی امنیت آن است. روش اول خرید مستقیم از سایتهای ایرانی با ریال و کارت بانکی و روش دوم تبدیل بیتکوین یا سایر ارزهای دیجیتال به تتر در صرافیهای خارجی است. در ایران نیز بانک مرکزی به دنبال ارائه رمزریال به کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید