نتیجه زنده بازی استقلال و پرسپولیس (لیگ برتر خلیج فارس

دیگر وزارت مرتبط با اقتصاد یعنی وزارت صمت هم مالکیت باشگاه استقلال را بر عهده گرفت. البته باید دید این مالکیت حقیقی است و وزارت اقتصاد حق عزل و نصب در این باشگاه را دارد یا اینکه این اتفاق تنها برای جلب رضایت AFC صورت گرفته است. وزارت اقتصاد به عنوان مالک جدید باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شد.

در این زمینه وعده داده شده که به طور جدی فرایند واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی به زودی آغاز خواهد شد، اما فعلاً مالکیت این دو باشگاه از وزارت ورزش خارج شده و هر کدام مالکیتی جداگانه پیدا کردهاند تا بتوانند رضایت کنفدراسیون فوتبال آسیا را جلب کنند. اینکه استقلال میتونه مدعی قهرمانی باشه با توجه به ستارگان بسیاری که داره دور از ذهن نیست البته اگه شفر بتونه تیم رو سریع روبراه کنه.ولی فراموش نکنیم منصوریان فصل گذشته تیمی که اسم خیلی از بازیکنان جوانش رو تا حالا نشنیده بودیم نایب قهرمان لیگ کرد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تا تیم ما به موفقیتهای زیادی دست پیدا کرد عدهای به دنبال تخریب استقلال هستند گفت: نمی خواهند بگذارند استقلال قهرمان شود. به گزارش ایمنا، پرسپولیس و استقلال هنوز کورسو امیدی برای باقی ماندن در آسیا دارند و به همین دلیل تا آخرین لحظاتی که برای ارسال مدارک حرفهای سازی مهلت داشتند در این زمینه اقداماتی صورت دادند.

در راستای بحث ارسال دفاعیات استقلال و پرسپولیس به AFC در خصوص مجوز حرفهای، مالک جدید دو باشگاه مشخص و به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شد. اتفاقاتی که در تمرین استقلال رخ داد و منجر به اخراج موقت وریا غفوری از استقلال شد، از مهمترین سوژه های این روزهای فوتبال ایران است. از طرف دیگر با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این دو بازیکن در هیچ نظامی دیگری نمیتوانند به میدان بروند و به همین خاطر استقلالیها مدعیاند خانهنشین شدن آنها و به خصوص یزدانی ضربه به فوتبال شخصی این دو بازیکن و همچنین تیم ملی فوتبال است.

دیدگاهتان را بنویسید