طالبان و داعش؛ دوست یا دشمن؟

با توجه به اینکه بعد از آوانتاژ بازیکن زرد به توپ مسلط بوده ولی به دلیل اشتباه خودش توپ را به تیم استقلال تقدیم کرد، گل سالم است. شرایط بازی به گونهای پیش رفت که اگر ما از موقعیتها استفاده میکردیم حتی میتوانستیم پیروز شویم که این اتفاق نیفتاد. در چنین شرایطی اما بازگشت عارف غلامی اتفاق خوبی برای استقلالی ها است.

برخی از اینها ادعا میکنند «فقه انقلاب فقهی است که به تحولات انقلابی و نظریهپردازی در راه آرمانهای انقلاب پرداخته» مبنایی کاملا نادرست دارد. غلامی البته هنوز از نظر بدنی امکان 90 دقیقه بازی در خط دفاع را ندارد اما او نیز رفته رفته به شرایط خوب می رسد. از 26 تیر 1385 که قلعه نویی از این تیم جدا شد تا 28 اردیبهشت 1387 که دوباره به این تیم بازگشت، استقلال خالی از افتخار بود. پس از جنجالهایی که پیرامون قضاوت محمدحسین ترابیان در بازی پرسپولیس – گلگهر بهوجود آمد، حالا یک روز پس از برگزاری مسابقات صحنهای از سرنگون شدن بازیکن فجرسپاسی در درگیری با روزبه چشمی پیش از گل استقلال منتشر شده که عملکرد رضا عادل داور این بازی را زیر سوال برده است و کاربران فضای مجازی با انتشار این صحنه میگویند گل استقلال باید مردود اعلام میشد.

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت که بعد از بازی دیشب متوجه شدم روزبه چشمی روی بازیکن ما خطا کرده است. حیدر سلیمانی: گل سالم بود اما قبل از به ثمر رسیدن گل داور باید خطای روزبه چشمی را روی مدافع فجرسپاسی اعلام میکرد. در دهه هشتاد و آغاز لیگ برتر، منصور پور حیدری که با استقلال قهرمان آخرین دوره جام آزادگان شده بود، پس از دو ناکامی پیاپی در آسیا و لیگ، در اواخر فصل جایش را به امیر قلعه نویی داد و قلعه نویی پس از قهرمانی در جام حذفی، از استقلال جدا شد.

بازیکن نساجی در مورد گلی که به ثمر رساند توضیح داد: گل از روی ضربه ایستگاهی بود و من توانستم با ضربه سر دروازه حریف را باز کنم. 1384، آبی پوشان را به اولین قهرمانی خود در لیگ برتر رساند. مظلومی با کسب چهار پیروزی در شهرآورد تهران محبوبیت خاصی نزد هوادارن استقلال به دست آورد. دوران حضور شفر در استقلال کوتاه بود و به دنبال نتایج ضعیف با استقلال در دومین فصل حضورش از سمت خود برکنار شد تا آندرهآ استراماچونی ایتالیایی جانشین وی شود و به این ترتیب برای نخستین بار یک مربی که سابقه مربیگری در سری آ را دارد در استقلال مشغول به کار شود.

دیدگاهتان را بنویسید