نحوه خرید ارز دیجیتال بیت کوین

در صورتی که به دنبال خرید ارز دیجیتال در صرافی بینالمللی هستید باید ابتدا از طریق صرافی داخلی ریال خود را به ارز دیجیتال تبدیل کنید. باید ابتدا احراز هویت نمایید . شما می توانید در ابتدای خرید مسئله چگونگی انجام احراز هویت را در سایت پذیرنده مشاهده کنید. منظور از احراز هویت دریافت مدارک شناسایی اعم از ” کارت ملی ، شناسنامه ، عکس و … برای این کار شما باید ابتدا سفارش خود را اعلام نمایید که قصد خرید چه مقدار بیت کوین را دارید.سپس برای خرید تعداد بیت کوین انتخابی باید پول را به شماره حساب یا شماره کارت صرافی ارسال نمایید .

قابل ذکر است که جهت جلوگیری از پولشویی بیشتر صرافی ها برای خرید بیت کوین یک محدودیتی را شامل می شوند. در این حالت، بهتر است پس از فروش ارزهای دیجیتال، استیبل کوینهای خود را به کیف پول انتقال دهید تا در زمان مناسب دوباره آن را به صرافی انتقال داده و به معامله بپردازید. در صورت تایید بلاک توسط درصد مشخصی از کاربران، بلاک در شبکه ذخیره میشود و پاداش بلاک به کاربر مسئول داده میشود.

سود استیکینگ ارزهای معتبر به جز در شرایط خاص از سود 30 درصد سالیانه فراتر نمیرود به همین دلیل، پروژههایی که اعداد نجومی برای کسب درآمد از استیکینگ پیشنهاد میکنند به احتمال زیاد پروژههای اسکم و کلاهبرداری هستند. زمانی که شما به این نوع سایت ها مراجعه می کنید، در هنگام خرید شاید متوجه کلاهبرداری و یا سرکاری بودن سایت نشوید اما بعد از اتمام خرید مطمئن باشید که متوجه می شوید، اون لحظه تقریبا کاری از دستتان بر نمی آید. حتما به هنگام خرید بیت کوین یک صرافی مورد اطمینان انتخاب کنید.

اما لطفا برای معامله بیت کوین با افراد دقت لازم را به عمل آورید. تحلیل هایی وجود دارد که بر اساس تجزیه امار قیمت ها و نمودار های بیت کوین در طی روزهای هفته ایجاد شده است .که بر اساس آن این نتیجه به دست آمده که در روز دوشنبه قیمت بیت کوین به صورت میانگین کمتر است.به طورکلی روزهایی که بیت کوین قیمت پایینتری دارد بهترین زمان برای خرید است.زیرا تقاضای اکثر افراد اخر هفته ها کاهش پیدا می کند.اما در مقابل بعد از بررسی های انجام شده میانگین قیمت در روز جمعه در بالاترین حد خود طی هفته قرار دارد.همچنین طی یک بررسی مشخص شده افراد اخر هفته ها تصمیم به خرید بیت کوین می گیرند و در ابتدای هفته آن را عملی می کنند .بنابراین اولین خرید ها روز دوشنبه اجرا می شود.تحلیل گران پیشنهاد می کنند که در میانه و اواخر ماه بیت کوین خریداری نشود .چراکه در این زمان حقوق افراد پرداخت می شود و باعث بالا رفتن قیمت در آن محدوده زمانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید