نحوه خرید ارز دیجیتال بیت کوین

او اولین بار در سال 2009 با انتشار وایت پیپر بیت کوین، این رمزارز را به دنیا معرفی کرد. چگونه می توان با یک صرافی ارز دیجیتال کار کرد؟ بیت کوین نیز مانند ارز های دیجیتال وابسته به قیمت دلار است .یعنی بجز افزایش یا کاهش قیمت جهانی بیت کوین،با افزایش و یا کاهش قیمت دلار ،قیمت بیت کوین تغییر پیدا می کند. به هرحال، ارزش بیت کوین در حال حاضر به چند هزار دلار رسیده است و هر روز میزان ارزش آن بیشتر و بیشتر می­شود. بلاکچین یا زنجیره بلاک، سیستم ثبت اطلاعات و ارائه گزارش بر پایه رمزنگاری میباشد که اطلاعات آن برای تمام اعضای آن قابل مشاهده است.

به تعبیر دیگر بلاکچین را میتوان یک دفتر کل دانست که اطلاعات آن برای همه قابل مشاهده است ولی امکان ایجاد تغییر در آن وجود ندارد. برای آشنایی بیشتر با این رمزارز و همچنین پاسخ به سوالاتی از جمله مزایای استفاده از بیت کوین و آینده آن، ویدیوی زیر را مشاهده نمایید.

هر چه استخر بزرگتر باشد اعتبار آن بیشتر است. به اینها این مورد را هم اضافه کنید که شیوه­های استخراج بهنسبت متعدد و نحوه آسان استخراج این ارز، باعث محبوبیت آن شده است. این باعث شده انتخاب یک صرافی معتبر با معیارهای مناسب سختتر شود. برای اینکار باید آدرس کیفپول خود را به صرافی ارائه دهید تا ارز موردنظر به کیفپول دیجیتال شما منتقل شود. پس از ساخت یک حساب کاری در وبسایتی که کیفپول شما محسوب میشود، یک آدرس کیفپول به شما داده میشود که میتوانید برای انتقال یا دریافت ارز دیجیتال از آن استفاده کنید. این افزایش ارزش به دلیل کارایی و مقبولیت نسبتا بالای آن در میان مردم است.

سفر یکی از فاکتورهای ثابت میان تریدر هاست. ممکن است به دلیل عدم دسترسی به ارز مورد نظر شما (عدم موجودی یا فروش توسط صرافیهای داخلی) و یا دلایل دیگر نیاز به این باشد که یکی از ارزهای در دسترس را خریداری کنید و سپس به ارز دیجیتال مورد نظر خود تبدیل کنید. اتریوم نیز مانند بیت کوین یکی از رمزارزهاست که بر بستر بلاکچین استوار است.

دیدگاهتان را بنویسید