نحوه خرید ارز دیجیتال بیت کوین

باید بدانید که سایت ها و افراد کالاهبردار زیادی در این زمینه از افراد سواستفاده کرده و دارایی آن را سرقت می کنند .باید به نکات گفته شده توجه کنید و بخاطر میزان تفاوت کم میان قیمت ها سرمایه خود را در معرض خطر قرار ندهید.توجه کنید که همیشه از صرافی های معتبر اقدام به خرید و فروش کنید تا امنیت دارایی شما تضمین شود. در سال 2017، صرافی Youbit -که یک صرافی ارز دیجیتال در کشور کره جنوبی است – پس از اینکه دو بار مورد حمله قرار گرفت و هک شد، اعلام ورشستگی کرد و در نهایت مجبور شد به طور کامل فعالیتهای خود را متوقف کند.

اما جالب است بدانید که اگر تنها یک جمله قرار باشد در پاسخ به سوال ارز دیجیتال چگونه کار میکند ایراد کنیم، همین جمله بهترین گزینه است. اما بعد از گذشت مدتی شاید ضررهای غیر قابل جبرانی به شما وارد کند؛ لذا توصیه میشود اگر قصد سرمایهگذاری در پروژههای پرریسک را دارید حتماً با استفاده از اصول مدیریت سرمایه، بخش ناچیزی از سبدتان را به این نوع داراییها اختصاص دهید.

اما با این حال اگر شما سوال یا چالشی در ذهن دارید، میتوانید آنها را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ های لازم را به شما ارائه کنیم. ممکن است وبسایت یا شرکتی نحوه استخراج رمزارز را بهصورت رایگان در اختیارتان قرار دهد؛ توجه داشته باشید که اطلاعات بانکی و هویتیتان ممکن است در لحظه ثبت نام در چنین وبسایتهایی به سرقت برود. توجه داشته باشید که اجماع توسط همه صورت میگیرد اما در نهایت تنها یک کاربر در هر زمان توانایی ایجاد تغییر در بلاک چین را دارد که آن کاربر نیز به صورت رندم انتخاب میشود.

با توجه به اینکه همه کاره این ارزها شرکت سازنده است، هر لحظه امکان تولید توکن جدید و کاهش قیمت آنها وجود دارد. این صرافی رتبه ششم را دارد که نشان میدهد روزانه حجم بالایی از معاملات در آن انجام میشود و گزینه مناسبی برای انتخاب به عنوان یک صرافی معتبر است. اولین کار انتخاب یک صرافی معتبر است. باتوجه به اتفاقهایی که در بالا اشاره شد، انتخاب یک صرافی معتبر یکی از مهمترین کارها برای یک تریدر میباشد. از کیف پولهای نرمافزاری قدرتمند برای ذخیره USDT باید به مایاتروالت (Myetherwallet)، کوینومی (Coinomi)، تراست والت (Trust Wallet) و اتمیک والت (Atomic Wallet) اشاره کرد که قابلیتهای خوبی در اختیار کاربران قرار میدهند و امنیت زیادی دارند.

0 دیدگاه دربارهٔ «نحوه خرید ارز دیجیتال بیت کوین»

دیدگاهتان را بنویسید