ارز دیجیتال drep

بعنوان مثال میتوان به اتفاقی که برای Mt.Gox افتاد، اشاره کرد که پیش از اینکه اعلام کند 850 هزار بیت کوین به سرقت رفته است، بزرگترین شرکت مبادله ارز رمزنگاری شده (دیجیتال) در جهان بود. شما بیت کوین ندارید، بلکه شما مدرکی در کیف پول خود دارید که نشان میدهد، قبلاً فردی بیت کوین ها را برای شما ارسال کرده است.

این کیف پول مخصوص گوشیهای هوشمند طراحی شده و مبتنی بر تتر TRC20، ERC20 و BEb20 است. کیفپول تراست والت تتر: یک کیفپول دیجیتال برای گوشیهای هوشمند است و برای استخراج تتر با موبایل عملکرد خوبی دارد. کیف پول تراست (Trust wallet): شرکت بایننس در سال 2017 کیف پول تراست (Trust) را برای ذخیره ارزهای دیجیتال منجمله تتر معرفی کرد. این کیف پول برای ذخیرهسازی طیف گستردهای از ارزهای دیجیتالی استفاده میشود. برای تامین نقدینگی در این صرافیها از «استخرهای نقدینگی» (Liquidity Pool) استفاده میشود که در آن کاربران داراییهای خود را برای استفاده در صرافی قرار میدهند و در ازای آن سود دریافت میکنند.

جالب است بدانید در حالی که استرالیا هنوز مقررات قطعی خود در مورد ارز دیجیتال را اعلام نکرده است اما از شهروندان خود میخواهد تا داراییهای دیجیتالی خود را برای مالیات سود سرمایهها افشا کنند. صرافی های ارز دیجیتال بسترهایی هستند که تجارت رمزارزها را برای داراییهای دیگر از جمله ارزهای دیجیتال دیگر و غیره تسهیل میکنند.

وقتی با سوال ارز دیجیتال چگونه کار می کند روبرو می شویم، پر واضح است که همه ما به یاد فناوری های پیچیدهای کامپیوتری می افتیم. کار جراح جراحی است، کار مهندس نرم افزار و کامپیوتر درک فناوری های داخلی آن است، کار فوتبالیست هم بازی فوتبال. هم چنین مسلما هر دسته ۱۰ تایی نیز حتماً باید در جای مخصوص به خود قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید