لایو بازی پرسپولیس

برای ما جای تعجب دارد و مایه تاسف است که این افراد به خودشان اجازه میدهند به راحتی با اسم بردن از بازیکنان ما در امور تیم پرسپولیس دخالت کنند. البته که در فوتبال ایران، مدت هاست چیزی به عنوان اتفاق عجیب و غریب از لحاظ مالی وجود ندارد! این درحالی است که این دو باشگاه نه تنها از لحاظ آقتصادی موفق نبودهاند، بلکه زیانهای بسیاری نیز به بار آورده و باعث ایجاد مشکلات مالی و حقوقی برای مسئولین ورزش در صحنه بینالمللی نیز شدهاند. این مسابقه باعث شده تا بار دیگر کارشناسان از وابستگی پرسپولیس و استقلال به دولت انتقاد کنند.

فرارو: پرسپولیس و فولاد باید فردا، دوشنبه ۱۸ بهمن، از ساعت ۱۷.۱۵ دقیقه در سیرجان به مصاف هم بروند و دیدار سوپرجام ایران را برگزار کنند. این دوستان به جای پرداختن به این مسائل به امور باشگاه خود معطوف باشند و از حاشیهسازی و مسائلی به این شکل خودداری کنند. نود و ششمین شهرآورد بزرگ فوتبال ایران بین دو باشگاه تهرانی استقلال و پرسپولیس روز پنجشنبه 24 تیرماه سال 1400 (15 جولای 2021) در چارچوب جام حذفی این کشور در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی تهران برگزار خواهد شد. بعدها با انحلال باشگاه شاهین و جابجایی دستهجمعی بازیکنان آن به پرسپولیس، بازیهای تاج و شاهین حساسیت خود را از دست داد و شهرآورد تاج – پرسپولیس و پس از انقلاب استقلال – پرسپولیس جایگزین آن شد.

پرسپولیس امروز پس از دیدار برابر گل گهر، در دو گروه و در دو ورزشگاه به تمرین پرداختند. به گزارش ورزش سه، در شرایطی که روز گذشته استقلال نتوانست از دو مدافع خود به دلیل سربازی استفاده کند، پس از این بازی مسئولان این باشگاه نسبت به این مسئله واکنش نشان دادند و حالا نوبت به مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی پرسپولیس رسیده تا پاسخ باشگاه رقیب را بدهد.

واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی هم از زاویه فنی و هم از جنبههای امنیتی و سیاسی ابهامها، مشکلات و چالشهای زیادی دارد و بیشتر دستمایه تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات و حتی پس از استقرار دولتها بوده، اما هرگز تحقق نیافته است. البته در صورت قهرمانی سوپرجام بدهی باشگاه و درویش به اعضای تیم سنگینتر خواهد شد و زمینه برای اعتصاب بعدی سریعتر هم میشود، اما این یک دردسر شیرین برای باشگاه است و در هر صورت تعداد جامهای پرسپولیس بیشتر شده و رزومه مربیان، بازیکنان و حتی مدیران باشگاه صاحب یک جام بیشتر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید