آموزش رایگان تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

بسیاری از عرضه های اولیه رمزارزها سود خوبی برای سرمایه گذاران به همراه داشته اند. شما برای استفاده از این والتها کافیست کلیدهای خصوصی خود را از طریق پرینتر چاپ کنید و در زمان نیاز با استفاده از گوشی همراه از آن استفاده کنید. عرضه اولیه سکه صرافی ها – IEO : عرضه اولیه سکه صرافی ها که به اختصار IEO نامیده می شود، به خرید عرضه اولیه سکه ها از طریق صرافی های معتبر ارز دیجیتال می گویند. تعدادی از سایت ها به صورت اختصاصی روی عرضه های اولیه سکه تمرکز می کنند و سرمایه گذاران می توانند با استفاده از آن، از عرضه های اولیه جدید مطلع شوند و آن ها را با یک دیگر مقایسه نمایند.

هر ارز اتریوم برای مثال ۰٫۰۰۰۵ بیت کوین فروخته شد و در حال حاضر بیش از ۲۵۰ برابر شده است! در حال حاضر حجم معاملات آن زیاد نیست اما برای کاربران ایرانی گزینه مناسبی به شمار میرود. این آمار و ارقام برای گذشته است و گذشته هیچ وقت شبیه آینده نیست. در آن زمان هر توکن از این ارز با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۶۸ دلار به فروش رفت و باورکردنی نیست که قیمت این ارز از آن زمان تا الان بیش از ۱۸ هزار برابر شده است! آیوتا – Iota : این ارز تنها ارز دیجیتال با ارزش بازار بالاست که از یک بلاک چین برای انجام تراکنش ها استفاده نمی کند.

پروژه NXT : این پروژه یکی از قدیمی ترین پروژه های بلاکچین است که در نوامبر ۲۰۱۳ به وسیله یک توسعه دهنده ناشناس ایجاد شد. این نوع توکن ها دقیقا شبیه اوراق بهادار هستند و از فیلتر های قانونی مثل احراز هویت رد شده اند و دارای پشتوانه هستند که به عنوان یکی از کم ریسک ترین عرضه های اولیه سکه محسوب می شوند. خرید و فروش توکن آیوتا نزدیک یک و سال نیم بعد یعنی حدود ژوئن ۲۰۱۷ در پلتفرم های معاملاتی شروع شد و قیمت آن ۰٫۶۳ دلار بود و جالب است بدانید که قیمت این ارز از زمان عرضه تا به امروز بیشتر از ۲۰۰۰ درصد سود نصیب خریداران عرضه اولیه آیوتا کرده است.

این افراد در نهایت هزینه های زیادی را برای پرداخت چک های حقوق خود و ارسال پرداخت ها به دیگران از طریق حواله پرداخت می کنند. به این دلیل که صرافی ها قبل از سرمایه گذاری بر روی یک پروژه طراحی ارز دیجیتال به اعتبار سنجی آن می پردازند، بنابراین در صورتی که یک ارز دیجیتال را بتوان از طریق صرافی ها خریداری کرد، می توان گفت که رمز ارز مربوطه اعتبار نسبتا بالایی دارد. عرضه های اولیه سکه هیجان زیادی میان مردم به وجود می آورند و سایت ها و اجتماعات اینترنتی زیادی وجود دارند که فرصت ها و پروژه های جدید را مورد بحث قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید