چگونه باید در ارز دیجیتال تتر سرمایهگذاری کرد؟

در وحله اول باید بدانید که انجام احراز هویت از آن جهت اهمیت دارد که به امنیت پلتفرم کمک می کند.امنیت به این دلیل که اگر مشکلی پیش آمد صرافی یا پلتفرم واسط بتواند با ارائه مشخصات هویتی کاربر به مراجع قضایی از خود رفع اتهام کند.مشکلاتی که ممکن است برای صرافی های آنلاین ایجاد شود این است که بعضی افراد با سرقت کردن اطلاهات هویتی افراد دیگر ارزدیجیتال یا بیت کوین خریداری می کنند و به این طریق پولشویی می کنند.همانطور که می دانید پولشویی جرم بسیار سنگینی است .و صرافی اگر اطلاعات هویتی کاربر را نداشته باشد از سوی دادگاه مجرم تلقی می شود.ممکن است برای برخی افراد این سوال ایجاد شود که چه تضمینی هست که از مدارک شناسایی و هویتی ما سواستفاده نشود ؟

از آن جایی که اطلاعات هویتی و اطلاعات مالی شما در سیستم صرافی ثبت می شود باعث می شود فرد دیگری نتواند با سرقت بردن مدارک شما اقدام به خرید کند. شما با هر مبلغی می توانید اقدام به خرید ارز دیجیتال ” بیت کوین ” کنید. ابتدا باید توجه داشته باشید مبلغی که در نظر دارید اول باید جوابگوی کارمزد شبکه بیت کوین و کارمزد صرافی باشد. البته باید توجه داشته باشید که با IP ایران نمیتوانید وارد شوید و باید از VPN استفاده کنید. همه این افراد از دستاوردهای سایرین نیز به راحتی و بدون اینکه با ماهیت کار آنها آشنا باشند استفاده مینمایند.

اگر در اینجا به صورت کاملا واضح بگوییم این که از چه جایی اقدام به خرید بیت کوین کنید کاملا به خودتان بستگی دارد، شاید کسی را به عنوان آشنا سراغ دارید می خواهید از آن بخرید و یا اینکه می خواهید از یک صرافی اقدام به خریداری کنید. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا می توان در ایران بیت کوین خریداری کرد؟ خرید بیت کوین در ایران جرم نیست ، و شما می توانید به راحتی از طریق صرافی های داخل کشور آن را خریداری کنید.اما مواردی مانند پولشویی و تهیه اسلحه و مواد مخدر از طریق بیتکوین و هر ارز دیگر جرم می باشد.

جالب است بدانید در حالی که استرالیا هنوز مقررات قطعی خود در مورد ارز دیجیتال را اعلام نکرده است اما از شهروندان خود میخواهد تا داراییهای دیجیتالی خود را برای مالیات سود سرمایهها افشا کنند. باید بدانید که این اتفاق امکان دارد.ممکن است صرافی مورد حمله هکری قرار گیرد و اطلاعات کاربران فاش شود .با وجود ریسک داشتن این موضوع برای امنیت و امکانات بیشتر در انجام تراکنش در بستر صرافی ها ملزم به احراز هویت هستید . همین ویژگیها باعث شده تا این ارز دیجیتال مورد توجه معاملهگران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید