چگونه به یک تریدر موفق ارزهای دیجیتال تبدیل شویم؟

در چنین شرایطی که قیمت بیتکوین کاهش پیدا کرده با تبدیل تتر به بیتکوین دومرتبه سود دیگری میکنید و قادر به خرید بیتکوینهای بیشتری هستید. ارزهای دیجیتال در اواخر سال 2008 با رونمایی از بیت کوین پا به عرصه اقتصادی جهان گذاشتند و امروز بیش از 2300 نوع کوین مختلف با ارزشها و کاراییهای متنوع در جهان وجود دارد. هر ماینر با توجه به مدلی که دارد، توان مصرفی آن متفاوت است.

کسانی که مختصات کاریشان مشخص باشد با پر کردن باکسهای خالی میتوانند در کمتر از ۳ ساعت مجوز بگیرند. کسانی که نتوانند به سؤالات سایت بهین یاب پاسخ دهند یا جواب هایشان ناقص بوده است، هیچ جوابی دریافت نمیکنند. به همین دلیل اگر لینکی از دوستانتان که شامل استخراج بیت کوین با گوشی یا بهصورت تبلیغات پیامکی و اینستاگرامی دریافت میکنید بهتر است که آن را نادیده بگیرید. علاوه بر بلاک ها در بلاک چین، تراکنش های ثبت شده در داخل هر بلاک نیز به صورت به هم پیوسته بوده و با همین تابع هش به هم مرتبط میشوند. به گزارش بانک اول تا چند ماه پیش تولید بیتکوین و امثال رمز ارزها، فعالیت غیر قانونی و قاچاق محسوب میشد اما از ۲۸ آبان تولید رمزارز قانونی شد.

روزنامه ایران در پی پیگیریهای متعددی که متقاضیان بیتکوین انجام دادند، سراغ وزارت صنعت، معدن و تجارت رفت و آخرین رویدادهایی را که در تولید بیتکوین در کشور در حال رخ دادن است، پرس و جو کرد. البته وزارت صمت اعتقاد دارد که به این گروه هم میتوان مجوز داد اما نهادهای نظارتی مخالف هستند و میگویند ماینرهایی (دستگاهی که ارز دیجیتال استخراج میکند) که وارد شده و مورد استفاده قرار گرفته، قاچاق است. به اذعان فعالان صنعتی و مسئولان وزارت صمت، حضور و سرمایهگذاری در تولید رمزارزها بسیار سهل است و قانونی دست و پا گیر ندارد. هنوز یک نکته در تولید ارز دیجیتال وجود دارد: آنهایی که قبل از ۲۸ آبان در تولید بیتکوین و رمز ارزها فعالیت داشتند، اکنون مجاز به گرفتن مجوز نیستند.

چگونه میتوان برای تولید رمزارزها مجوز گرفت؟ توجه نمایید که تمامی این مراحل باید با دقت کامل انجام گیرد تا هیچ گونه مشکل خاصی در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال برای شما به وجود نیاید. زنجیره بلوکی این مدل تتر Bitcoin Omnilayer نام دارد و آدرس کیف پول دیجیتال مرتبط با این نوع با عبارتهای 1، 3 و bc1 آغاز میشود. در این مرحله وارد کردن نام دستگاه، تعداد مورد نیاز ماینر، قیمت هر دستگاه و حقوق گمرکی باید درج شود. در این مرحله با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که از قبل گرفتید میتوانید محل استخراج رمزارز، ظرفیت پردازش ماینر (پروسس بر ثانیه است) و نوع سرمایهگذاری (ایجادی یا توسعهای) را مشخص کنید.

دیدگاهتان را بنویسید