کلانتری: اشتباهم را مقابل استقلال جبران میکنم :: ورزش سه

504 باب اتاق و 48 سوئيت مجهز به لوازم لوکس و مجلل که همگي داراي سيستم هاي امنيتي ضدحريق، صندوق امانات شخصي، تلفن، تلويزيون، کانال هاي ماهواره، اينترنت پرسرعت، ميني بار، خدمات 24 ساعته روم سرويس و ديگر ملزومات ويژه هتلهايي 5 ستاره است بخشي از توانمندي هاي اقامتي هتل پارسيان استقلال را تشکيل مي دهند. در این میان مهمترین اتفاق مالکیت مشترک دو باشگاه است. تیم های فوتبال استقلال تهران و فجر سپاسی شیراز در رقابت های هفته نوزدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند ، که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم استقلال به پایان رسید .

ماجرا در سال های بعد به خوبی فصل اول پیش نرفت و یک مقام پنجم و یک مقام ششم ماحصل حضور سه ساله قلعه نویی در استقلال بود. لیگ برتربازیکنان استقلال پس از پیروزی برابر فجرسپاسی، امروز یک جلسه تمرینی را بدون بازیکنان سرباز خود سپری کردند. با این حال حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا بدترین خبر ممکن برای کادر مدیریتی آجورلو بود.

از طرف دیگر با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این دو بازیکن در هیچ نظامی دیگری نمیتوانند به میدان بروند و به همین خاطر استقلالیها مدعیاند خانهنشین شدن آنها و به خصوص یزدانی ضربه به فوتبال شخصی این دو بازیکن و همچنین تیم ملی فوتبال است. دیگر وزارت مرتبط با اقتصاد یعنی وزارت صمت هم مالکیت باشگاه استقلال را بر عهده گرفت.

یعنی جفتتون راس میگید اساسی! برد شفر ارزشی نداره یعنی پرسپولیس خوب بازی نکرد . سرپرست تیم استقلال بعد از بازی برابر فجر گفت: رفتن ۲ بازیکن استقلال به خدمت مقدس سربازی به برخی ها ارتباط ندارد اما خودشان را دخیل کرده و اظهاراتی می کنند که در حیطه آنها نیست.

دیدگاهتان را بنویسید