خلاصه بازی استقلال و پرسپولیس امروز

دوران حضور شفر در استقلال کوتاه بود و به دنبال نتایج ضعیف با استقلال در دومین فصل حضورش از سمت خود برکنار شد تا آندرهآ استراماچونی ایتالیایی جانشین وی شود و به این ترتیب برای نخستین بار یک مربی که سابقه مربیگری در سری آ را دارد در استقلال مشغول به کار شود. امیدواریم بتوانیم نتایج را جبران کنیم. بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: انتقادات از لک طبیعی و به حق است و باید با پذیرش آنها مشکل خود را حل کند. به گزارش “ورزش سه”، نساجی مازندران روز گذشته در یک بازی سخت توانست با یک امتیاز از آبادان خارج شود و بازی را با گل ایوب کلانتری به تساوی یک بر یک بکشاند.

از طرف دیگر با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات این دو بازیکن در هیچ نظامی دیگری نمیتوانند به میدان بروند و به همین خاطر استقلالیها مدعیاند خانهنشین شدن آنها و به خصوص یزدانی ضربه به فوتبال شخصی این دو بازیکن و همچنین تیم ملی فوتبال است. حیدر سلیمانی: گل سالم بود اما قبل از به ثمر رسیدن گل داور باید خطای روزبه چشمی را روی مدافع فجرسپاسی اعلام میکرد. حتی اگر مشکل یزدانی و مرادمند تا پایان فصل هم حل نشود، حالا فرهاد مجیدی روزبه چشمی، محمد دانشگر و عارف غلامی را به عنوان مدافع وسط در اختیار دارد که باید از این موضوع نهایت استفاده را ببرد.

استقلالیها معتقدند مرادمند با تاییدیه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ جزو بازیکنان در سطح ملی محسوب میشود و با توجه به ثبت نامش در لیست بازیکنانی که در مقدماتی جام جهانی امکان حضور دارند، میتواند طبق قوانین موجود تا 30 سالگی خدمت سربازیاش را به تعویق بیندازد که بر این اساس او 2 سال دیگر برای رفتن به سربازی زمان دارد. همچنین سیاوش یزدانی هم بهعنوان بازیکنی که در اردوهای و بازیهای گذشته تیم ملی فوتبال در انتخابی جام جهانی حضور داشته، 8 اسفندماه 30 سالگیاش تمام می شود و استقلالیها معتقدند اعزام این بازیکن در تاریخ یک اسفند و در شرایطی که همچنان میتواند از قانون نرفتن به خدمت تا 30 سالگی استفاده کند، کم لطفی در حق او است.

غلامی البته هنوز از نظر بدنی امکان 90 دقیقه بازی در خط دفاع را ندارد اما او نیز رفته رفته به شرایط خوب می رسد. وزارت دفاع اوکراین در بیانیهای مدعی شد در جریان درگیریها میان نظامیان این کشور با روسیه ۵۰ سرباز روسیهای کشته شده و ۷ هواپیمای این کشور منهدم شدهاند. خلف وعده آمریکا به روسیه درباره عدم گسترش ناتو؛ چرا و چگونه؟

دیدگاهتان را بنویسید