کلانتری: اشتباهم را مقابل استقلال جبران میکنم :: ورزش سه

براي انتخاب دو تيم ديگر يك دوره مسابقات هشت جانبه برگزار شد که در پايان اين دوره از بازيها كه در زمستان 71 انجام شد؛ دو تيم سايپا و كشاورز به همراه پرسپوليس و پاس كه حضورشان از قبل قطعي شده بود جواز حضور در ليگ سال 72 را گرفتند و استقلال كه در جمع هشت تيم با پنج تساوي و دو باخت در مكان هفتم قرار گرفته بود مجبور بود بين حضور در جام باشگاههاي تهران و ليگ دسته سوم يكي را انتخاب كند كه اوليايي مديرعامل وقت استقلال حضور در دسته سوم را انتخاب كرد.در بهار 73 مسابقاتي هفت جانبه تحت عنوان جام برتر باشگاههاي تهران برگزار شد كه در پايان اين بازيها استقلال با كسب عنوان قهرماني مجددا راهي دسته اول شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حجت الاسلام سید کاظم موسوی در جلسه علنی سه شنبه ۳ اسفندماه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ درباره واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس گفت: دولت برای واگذاری سهام باشگاههای استقلال و پرسپولیس باید به گونهای اقدام کند که سهام این دو باشگاه به هوادارانشان واگذار شود و اگر سازمان خصوصی سازی سهام استقلال و پرسپولیس را از طریق بازار بورس به یک یا دو نفر واگذار کند از آنجایی که ممکن است اهلیت آن افراد در واگذاری مورد توجه قرار نگیرد، ممکن است واگذاری سرخ آبیها با شکست مواجه شود.

دوران حضور شفر در استقلال کوتاه بود و به دنبال نتایج ضعیف با استقلال در دومین فصل حضورش از سمت خود برکنار شد تا آندرهآ استراماچونی ایتالیایی جانشین وی شود و به این ترتیب برای نخستین بار یک مربی که سابقه مربیگری در سری آ را دارد در استقلال مشغول به کار شود. و زمانی که حتی انتظار رفتن به لیگ قهرمانان آسیا رو نداشتیم با شکست دادن السد این اتفاق افتاد و با همون تیم جوان به مرحله بعد هم صعود کرد. علیپور هم که اصلا تو این بازی محو شده بود هم باید بافهم ترین بازیکن زمین معرفی میشد چون اصلا تو بازی دیده نشد!

حیف وسط جدولیم و ضعیف شدیم امیدوارم اوضاع تیم بهتر بشه اما اگر دسته سه هم بره که نمیره من بازم یک استقلالی هستم فقط اون موقع مقابل پرشپولیشیا آبرویی ندارم اما ما مرد هستیم و اونا نامرد.اونا با مهدی طارمی که یه متخلف بود قهرمان شدن حالا باید جزاشو ببینن.

دیدگاهتان را بنویسید