0 تا 100 ورود به بازار بیت کوین – اکوموتیو

اما در زمان نگارش این مقاله با مبلغی حدود 500 هزار تومان می توانید از تمامی صرافی ها بیت کوین خریداری کنید. بااینکه پاداش بلاک به ماینری که اولین مقدار هش معتبر – امضای واجد شرایط – را پیدا کرده است تعلق میگیرد، اما احتمال پیدا کردن این هش برابر با بخشی از قدرت ماینینگ کل در شبکه است.

یکی از روشهای متداولش این است که وظایف دشوارتر را به استخر قویتر A و وظایفی که نسبتاً آسانتر هستند را به استخر ضعیف B اختصاص میدهند. قبل از پیوستن به یک استخر استخراج، یک ماینر باید به یکنواختی در وظایف هش که بدون توجه به قدرت ماینینگ دستگاه شرکت کننده توسط سرور استخر، اختصاص داده میشود توجه داشته باشد. بهعنوان مثال، Slushpool از یک الگوریتم طراحی شده ویژه به نام VarDiff (Variable Difficulty Algorithm) استفاده میکند که کار زیادی را به هر یک از ماینرها اختصاص میدهد. استخرهای مختلف برای تقسیم کار بین ماینرها، از روشهای مختلفی استفاده میکنند.

ارز دیجیتال چگونه کار میکند, این سوال چقدر اهمیت دارد؟ درنتیجه این امکان ایجاد میشود تا نتایج هر ۱۶ الی ۲۰ بار در دقیقه به استخر ارسال شوند. صرافی های غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال (DEX) به کاربران امکان میدهند تا بدون نیاز به شخص ثالث یا واسطه، معاملات نظیر به نظیر را انجام دهند. ممکن است بعد از اینکه چند ارز دیجیتال رایگان را که اعتباری نیز ندارند به شما واگذار کنند، اطلاعات بانکی و هویتیتان به سرقت برود. پس از اینکه یک بلاک جدید به بلاک چین اضافه شد، تمام ماینرها باید مجددا از مرحله سوم شروع کنند و یک بلاک جدید از تراکنشها را تشکیل دهند.

برای اینکه به تحلیل راحتتری دست بیابید میتوانید به صفحه تحلیل تکنیکال سایت مراجعه بفرمائید. تریدرها از طرق مختلف از جمله توسل به انواع آمارها، تحلیلها و غیره، زمان مناسب خرید و فروشهای خود را بدست آورده و به سوددهی بیشتر دست پیدا میکنند. دست آخر نیز جریانی متعادل از دادههای هش به سمت سرور استخر ایجاد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید